Aç Ayı Aç Ayı Puan: 4.5 / 5 215 defa puanlandı.
Tek Kişilik » Aç Ayı
Reklamlar

Aç Ayı Oyunu

Puan: 4.51

Karnı acıkmış bal ayılarımız iş başında. Oyun yüklenince "Play" butonuna tıklayın. Oyunu ilk defa oynuyorsanız sadece birinci bölüm açık olacaktır. Bölümünüzü seçin ve oyunu başlatın. Oyundaki amacınız, bal tutkunu ayılardan ballarınızı korumak. Oyunu "Mouse" (fare) ile oynayabilirsiniz. İmleci ne kadar ilerde tutarsanız, o kadar hızlı atış yapabilirsiniz. Atış hızınızı ve hedefinizi ayarladıktan sonra sol tıklama ile atışınızı yapın.

İkikisilikoyunlar.net'deki bu eğlenceli  bu oyunla ilgili birkaç bilgi verelim: Dikenlerin bulunduğu bölgeye atış yaparsanız karpuzunuz patlamaktadır. Ayrıca her geçen saniyede size verilen puan azalmaktadır. Bu yüzden olabildiğince hızlı davranmalısınız. Yine ne kadar çok atış yaparsanız, o kadar az puan alırsınız. Hızlı atış yapayım derken karpuzlarınızı da fazlaca kullanmayın. Eğer bal küplerini kırarsanız, puanınız yine azalacaktır. Bölümler ilerledikçe zorlaşacaktır. Bazı bölümlerde, sektirme levhaları gibi işinize yarayan nesneler bulunmaktadır. Bunları kullanabilirsiniz.

Oyun esnasında sol üst tarafta bulunan göstergelerle sırasıyla kaç atış yaptığınızı, kalan puanınızı ve geçerli bölümün numarasını kontrol edebilirsiniz. Sağ üst tarafta ise "Menu" butonuyla ana menüye dönebilir, "Select Level" butonuyla bölüm seçme menüsüne dönebilir, "Reset" butonuyla geçerli bölümü baştan başlatabilirsiniz. Yine sağ üst tarafta bulunan butonlarla oyun sesini ve müziğini açıp kapatabilirsiniz. Son olarak da ana menüde bulunan "Editor" butonuyla bölüm tasarımı yapabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.