3D Kamyon Yarışları 3D Kamyon Yarışları Puan: 4.5 / 5 2337 defa puanlandı.
İki Kişilik » 3D Kamyon Yarışları
Reklamlar

3D Kamyon Yarışları Oyunu

Puan: 4.46

Dağ yolunda ATV'lere atlayıp zevkli yarışlar yapmaya ne dersiniz? Diğer ATV yarışlarına nazaran daha güzel grafikleri bulunan bu oyunda, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Hemen arkadaşınızı da alın gelin ve bu eğlence dolu dakikalara siz de ortak olun.

Oyun yüklendikten sonra "START" butonu ile ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "SINGLE", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Daha sonra bölümünüzü seçip "NEXT" butonuyla ilerleyin ve araçlarınızı seçin. Arkasından "START GAME" butonuyla oyuna başlayabilirsiniz. Oyun kontrolleri şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Nitro: "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Nitro: "SHIFT"

Oyun hakkında daha detaylı bilgiler verelim: Eğimli yerlerde ve keskin virajlarda gazı bırakın ve daha yavaş dönmeye çalışın. Yolun düzleştiği yerlerde ise nitroyu da kullanarak olabildiğince hızlı gidin. Nitro göstergelerini ekranın sağ bölgesinde görebilirsiniz. Kullandıkça kendi kendini yenileyecektir. Yanlışlıkla ters yöne girerseniz ekranda "WRONG WAY" uyarısını görürsünüz. Hemen dönün ve diğer tarafa doğru sürün.

Oyun esnasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan "MUTE" butonuyla oyun sesini açıp kapatabilir, "PAUSE" butonuyla da oyunu duraklatıp ana menüye geri dönebilirsiniz. Diğer iki kişilik yarış oyunları için sitemize göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler...

Benzer Oyunlar
Tasarım ve kodlama RHMGames'e aittir. Kopyalanması veya değiştirilmesi suçtur.